Home » İMH Gündem » Hizmetiçi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor.

Hizmetiçi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor.

İstanbul Koordinatörlüğü tarafından organize edilen eğitimler sürüyor.
İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin İstanbul’daki kuruluşlarında görev yapan yönetim kadrolarına yönelik hizmetiçi eğitim seminerleri devam ediyor.

İstanbul Koordinatörlüğünün organize ettiği seminerler Avrupa yakasında İMH Günışığı’nın ev sahipliğinde Anadolu yakasında ise İMH Anadolu Ataşehir Temsilcilğinin ev sahipliğinde yapılıyor.

Birinci dönem 7 hafta, yarıyıl tatilinden sonra 5 hafta olarak planlanan eğitimlerin ilk 4 haftası geride kaldı. Eğitimlerin ilk dört haftasında sırasıyla M. Fesih KAYA ve Fatih BÜYÜKKARA teşkilatlanma yapımız, ilke ve prensiplerimiz konu başlıklarını anlattılar.

Daha sonra Enderun Özgün Eğitimciler Derneği Başkanı Hasan UYAR, Hareketimizin serancamı konusunu işledi. İMH YİK Başkanı Mehmet GÜNEY, yaptığı sunumda teşkilat ve kurumlarımızın sahip olması gereken ahlaki nitelikleri ortaya koydu.

İMH Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ÖZDEN, insanımızın iç dünyasının güçlü olmasının önemine vurgu yaparak iç dünyamızda geliştirmemiz gereken hasletler konusunu anlattı. Son hafta İMH Eğitim Komisyonu Başkanı Haluk NAS, toplumsal değişim konu başlığını ele aldı.

Hizmetiçi eğitim programını düzenleyen İstanbul Koordinatörlüğüne teşekkür ederken, sunumlarıyla insanımızın gönül dünyasına hitap eden ve onların bireysel gelişimine katkı sağlayan hizmetiçi eğitim hocalarına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.